DARTIMEX - Twój sprawdzony PRZEWOŹNIK

O firmie

Właściciele firmy DARTIMEX Sp. z o.o. działają w branży transportowej od 1993 roku. Świadczą usługi w drogowym transporcie międzynarodowym i krajowym. Firma jest czynnym Członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych (ZMPD) w Polsce.

Obecnie flota nowoczesnych zestawów liczy 40 ciągników siodłowych marki Mercedes Benz i DAF oraz naczep typu firanka o pojemności 86 cbm wyposażone w certyfikat XL. Samochody spełniają wymogi norm dotyczących ochrony środowiska EURO6. Posiadają również systemy GPS, co umożliwia klientom stały monitoring przewożonego ładunku. Średnia wieku pojazdów nie przekracza 3 lat, co pozwala zapewnić klientom najwyższy poziom obsługi oraz stworzyć konkurencyjną ofertę.

Naszą strategią jest ciągły rozwój, inwestowanie w nowoczesne technologie i tabor najwyższej klasy. Współpracujemy zarówno z dużymi jak i mniejszymi firmami. Nasi pracownicy posiadają poczucie odpowiedzialności za przewożone towary, co sprawia, że mamy opinię przewoźnika rzetelnego i godnego zaufania.

Flota

DARTIMEX Sp. z o.o. to flota nowoczesnych zestawów o liczbie 40 ciągników siodłowych marki Mercedes Benz i DAF oraz naczep typu firanka o pojemności 86 cbm wyposażone w certyfikat XL. Samochody spełniają wymogi norm dotyczących ochrony środowiska EURO6. Posiadają również systemy GPS, co umożliwia klientom stały monitoring przewożonego ładunku.

Firma stale szuka nowych rozwiązań, aby zapewnić najwyższy poziom świadczenia usług i wychodzić naprzeciw zmieniającym się potrzebom klientów. Strategią jest ciągły rozwój, inwestowanie w nowoczesne technologie i tabor najwyższej klasy.


DARTIMEX
DARTIMEX
DARTIMEX
DARTIMEX
DARTIMEX
DARTIMEX
DARTIMEX
DARTIMEX
DARTIMEX
DARTIMEX
DARTIMEX
DARTIMEX
DARTIMEX
DARTIMEX
DARTIMEX
DARTIMEX
DARTIMEX
^
Na początek